Skip to main content

V roce 2022 jste si mohli poslechnout třicet dva nových dílů Saleshero podcastu. V patnácti dílech jsme se potkali se zajímavými podnikateli a poslechli si jejich zkušenosti (nejen) ze sales. Ve zbylých epizodách jsme se s vámi podělili o naše know-how. Pojďte se společně s námi ohlédnout za příběhy lidí, kteří ví, co je úspěšný business.

S Honzou Wedlichem z ICUK jsme zavítali na startupovou scénu. Ukázal nám, jak může startupům pomoci inovační centrum a doplnil své osobní zkušenosti z Německa. Naše pozvání přijal také Martin Homolka. Zakladatel Socialbakers a Cookielab sdílel zkušenosti se svými začátky v roli manažera a mluvil mimo jiné o tom, jak tři kamarádi založili Socialbakers. O tom, jak podnikat bez staresu mluvil Karel Dytrych.

Na seznam přibyl i zábavný podcast s Petrem Sadílkem ze SharpGrid, podle kterého je velmi důležité, aby v začátcích rozjíždějícího se businessu prodávali hlavně jeho zakladatelé. Poté k nám přišla Petra Jelínková z Rentalit, která mluvila o tom, jak nastartovat vlastní business. Byl tu i Michal Bachman z Graphaware, který zmínil, co by měl správný salesák umět. Honza Řežáb se rozpovídal o Socialbakers, Time is Ltd., efektivitě času a work-life balance. Dorazil také Jan Adámek, s kterým jsme probírali obchod v realitách.

Zajímavé rozhovory jsme proložili spoustou hard skills. Fares i Alex s vámi sdíleli své know-how o kvalifikaci leadů, closing technikách, time managementu nebo buyer personě. Své zkušenosti ze sales a oblasti leadů doplnil také Martin Hošek z Imperu, který je přesvědčený o tom, že nejvíc času obchodníci ztrácejí paradoxně na schůzkách. 

Ruku v ruce s úspěšným businessem jde mentální zdraví, které je důležité pro pohodu v práci i v soukromí. I tomu jsme se v průběhu celého roku věnovali. Poslechnout jste si mohli Andy Pavelcovou (dnes už Voříškovou), zakladatelku FitNut a Brainee akademie, která nám (mimo jiné) dala jeden skvělý tip na organizaci času.

Pozvali jsme také Michala Vrátného – Radara ze Železné koule, který vyzdvihl důležitost pohybu. Pohyb koneckonců řešily i Šárka Daňková a Tereza Náplavová v rámci ergonomie na pracovišti. 

A samozřejmě nemůžeme vynechat Michala Dvořáka z Be mindful, který prozradil, jak pozitivní vliv může mít mindfulness na náš mozek a výkon.

Děkujeme všem hostům, že dorazili a děkujeme vám všem, že nás posloucháte. Vážíme si toho a doufáme, že si nás budete ladit i v příštím roce. Čeká nás toho opravdu hodně a už teď můžeme prozradit, že je opravdu na co se těšit! 

Přejeme pohodové Vánoce a těšíme se na slyšenou v roce 2023.