Skip to main content

Baví nás sales a chceme, aby bavil i ostatní

Každý pocházíme z jiného konce Evropy a každý z nás se dostal k sales jinou cestou, až nás oba osud zavedl do Socialbakers. Tam jsme zjistili, že máme podobný pohled na svět i na to, jak dělat obchod. V roce 2020 jsme se rozhodli své zkušenosti začít předávat dál a založili Saleshero.

Naším hlavním posláním je pomáhat českým firmám k úspěchu a ukázat lidem v ČR i ve světě, jak skvělé věci tady vznikají.

Startupům pomáháme nastavit obchodní strategii, aby se jejich produkt uchytil na trhu. Jejich zakladatele i obchodní týmy ve větších firmách koučujeme a pomáháme jim objevit vlastní silné stránky. Ke každému přistupujeme zvlášť a z nikoho neděláme bezohledného predátora. Snažíme se lidem ukázat, že sales může být i zábava a že se nemusí měnit, aby měli obchodní výsledky.

Alexander Raiman

“Hodnota, hodnota, hodnota.”

Obchodu se věnuji už od dob studií. Před Saleshero jsem přes 10 let rozvíjel startupy s lokální i globální působností jako Daytrip, Invia, Socialbakers nebo Svět Rovnátek. V Socialbakers jsem vybudoval 150členný obchodní tým a měl na starosti globální obchodní strategii. 

Mým tréninkem si prošlo přes 150 lidí, dalších víc než 50 lidí jsem koučoval. Vidět jejich úspěch je to, co mě žene dopředu.

Pracoval pro: Socialbakers, Khoros, JT, Daytrip, Anydesk

Pochází z: Německo

Domluví se: německy, anglicky, česky

Zájmy: sport (běh, crossfit), knihy, rekonstrukce starého statku na venkově a rozrůstající se rodina

Fares Měchura

“Dejte mi týden a sales se stane přirozenou součástí vašeho dne.

Se salesem jsem začínal už ve 14 letech a dodnes vzpomínám na svého dědečka, který byl můj největší sales mentor. Původně jsem novinář, osud to ale zařídil tak, že jsem se stal salesákem. Kromě aktivního obchodu jsem vedl obchodní tým a nastavoval obchodní procesy ve firmách jako AnyDesk, Socialbakers, Khoros nebo Everwhere. 

Od malička jsem chtěl být učitelem a tak jsem se dopracoval až ke koučování. Baví mě, jak rozdílné lidi potkám a co všechno díky koučinku dokážou.

Pracoval pro: Anydesk, Socialbakers, Khoros

Pochází z: Makedonie

Domluví se: makedonsky, anglicky, česky, srbsky

Zájmy: sport (zvedání těžkých vah), rodina, cestování a motorka

Kontaktujte nás &

Naplánujte si bezplatnou konzultaci.